Whatsapp Eski Surum Yukle

WhatsApp Bilgisayar 32 ve 64 bit yeni ve eski sürümlerini buradan bulabilir ve indirebilirsiniz.

WhatsApp, bir milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip dünyanın en popüler uygulamalarından biridir . Pek çok insan arasında, bazı kullanıcılar işlevlerinden tamamen memnun değildir. Bu yüzden WhatsApp Plus, OGWhatsApp, WhatsApp Aero veya bu YOWhatsApp (YoWA) gibi orijinal uygulamaya dayalı alternatifler bulabiliriz . WhatsApp için daha fazla işlev

WhatsApp Eski Sürüm Yükleme. T.D —. 1 Mart 2017 0 dakika okuma süresi 0 2 views

I want to use an older version of WhatsApp! – It is not possible to revert to an older version of WhatsApp. We can no longer support outdated versions.

Arkadaşlar Whatsapp’in 2.17.2 sürümü bende kaç gündür hata veriyordu. Dün "Güncelleyin" şeklinde uyarı verdi ve açılmadı. İşin tuhafı ise anne ve babamın telefonundaki Whatsapp sürümü hala aynı (2.17.2) ama onlarda bana gelen "Güncelleyin" uyarısı yok. Kullanmaya devam ediyorlar.

Aynı ve eski WhatsApp kullanıcı arayüzü ile çok sıkılıyoruz. Ancak Aero WhatsApp’ta asıl iş, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile yapılır. Yeni kullanıcı arayüzü sadece harika. Eski kullanıcı arayüzünü seven birinin yenisini sevmeyeceğini sanmıyorum. Bunu kontrol etmelisin.

WhatsApp Aero Nedir? Bu makalede “Whatsapp Aero’nun neden indirmeye değer olduğunu” göreceksiniz. Whatsapp Aero hakkında bilmeniz gerekenler, bu mod bize iyi bir görünüm veren yepyeni bir kullanıcı arayüzü var. Aero mod sadece görünüşüyle değil performansı ile de ilgilidir.Bu modun kararlılığı, şu anda mevcut olan herhangi bir WhatsApp modundan çok daha ileride.

Cılas Of Cılas Indir Clash Of Clans Oyna – Büyük savaşlara katılarak askerlerinizi kullanacak olduğunuz oyunda stratejik bir düşünce yapısı ile savaşlar. Candy Crush Soda Indir Apk Driving School 2016 Congress Wants To Regulate Big Tech. They Still Don’t Understand It. – Congress proves how shallow and absurd its anti-tech agenda is. Political preening, petty grievances, and a terrifying

Facebook’tan WhatsApp WhatsApp Messenger, Android ve diğer akıllı telefonlarda kullanılabilen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, aileniz ve arkadaşlarınıza mesaj alıp göndermenizi sağlamak için telefonunuzun İnternet bağlantısını (4G/3G/2G/EDGE veya varsa Wi-Fi) kullanır. Mesaj, arama, fotoğraf, video, belge ve Sesli Mesaj gönderip alabilmek için SMS.