Whatsapp Apk Eski Sürüm

  • by

WhatsApp Messenger: 180’den fazla ülkede 2 milyardan fazla kişi arkadaşları ve ailesiyle, her zaman ve her yerde haberleşmek için WhatsApp kullanıyor. WhatsApp ücretsizdir ve dünyanın her yerindeki telefonlarda kullanılabilen kolay, güvenli, güvenilir bir mesajlaşma ve arama hizmeti sunar.

Biz de bu yazımızda sizlere WhatsApp uygulamasının eski sürümünün nasıl geri getirileceği konusunda sizlere yardımcı olacağız. WhatsApp Eski Sürümü Geri Getirme İşlemi Eğer siz de son yüklenen sürümden memnun değilseniz ve eski sürüme geri dönmek istiyorsanız aşağıda olan.

كلاش اوف كلانس Fhx تحميل لعبة كلاش اوف كلانس Clash of Clans v8.709.24 مهكرة كاملة اخر اصدار || FHx-X (تحديث مستمر) تحميل لعبة كلاش اوف كلانس Clash of Clans v9.105.9 مهكرة كاملة اخر اصدار || Clash of Lights (تحديث مستمر) Jul 03, 2015  · كلاش اوف كلانس مهكرة FHx Tow gamer. Loading. Unsubscribe from Tow gamer?. بلعبة كلاش اوف كلانس

Sep 17, 2020  · About WhatsApp Newest/Latest Version Installation WhatsApp .apk 2.12.360 is currently in BETA on whatsapp.com, it can’t be installed from the Play Store. However, but we can still install whatsapp v2.12.360 on your Android device. Note this v2.12.360 is not a.

İndir AZWhatsApp APK’nın Eski Sürüm AZWhatsApp.

WhatsApp Plus 2020 Apk Son Sürüm Özellikleri v8.25. Whatsapp durduruldu hata sorunları çözüldü. Tüm reklamlar kaldırıldı. Tüm bildirimler tekrardan düzenlendi. Silinen mesajlar artık kaydediliyor. (Anti-Revoke) Bildirimleri okundu olarak işaretleme özelliği geldi. Tüm sohbetleri ana ekranda seçebilirsiniz.

WhatsApp Aero Apk indir V8.20 son sürüm 2020; WhatsApp Aero’nun ayrıntılı özellikleri. Bu bölüm Aero WhatsApp özelliklerinin ayrıntılarını içerir. Bu özellikler hakkında her şeyi biliyorsanız, bu bölümü geçebilirsiniz. İşte başlıyoruz. Yeni çekici kullanıcı arayüzü. Aynı ve eski WhatsApp kullanıcı arayüzü.

Sitede sizlere WhatsApp için popüler eski sürüm indirmelerini sunduk. Sayfada tüm eski sürümler için sürüm numalarını, sürüm yayın tarihini ve indirme boyutlarını bulabilirsiniz. İndirdiğiniz bu sayfada ki WhatsApp eski sürümler Android işletim sistemi için kullanılması gerekmektedir.

WhatsApp Messenger, rehber listende yer alan herhangi bir kişi ya da arkadaşınla telefon üzerinden hızlı mesaj göndermenin en etkili yoludur. Şu anda, WhatsApp piyasadaki tüm telefon işletim sistemleriyle uyumludur: Android, iOS, Symbian and Windows Phone.