Whatsapp Yeni Sürüm Indir Apk

aşağıdaki bağlantıdan .apk dosyasını indirip kurmanız gerekiyor. WhatsApp Messenger WhatsApp Masaüstü bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir anlık mesajlaşma yazılımıdır İndir.

Android Marshmallow yükleme ve güncelleme nasıl yapılır? Yeni Android Marshmallow hangi telefonlara uyumlu. Google dün akşam Android 6.0 Marshmallow güncellemesini yayınladı.

WhatsApp Aero APK, elden geçirilmiş-kişiselleştirilmiş WhatsApp uygulamalarının arasında en dikkat çekenler arasında yer almıştı. 2020 yılı itibarıyla arayüzünde önemli değişiklikler yapan ve.

iPhone ve iPad modelleri nasıl güncellenir – Karşınıza çıkan ekrandan İndir ve Yükle’ye dokunun. Yazılım güncelleme için daha fazla alana ihtiyaç duyduğunu belirten ve bazı uygulamaları geçici olarak kaldırmanızı isteyen.

Google Play Store Apk Son Sürüm Indir Google Play Store indir son sürüm Google Play mağazasından ücretli. Google Play Store uygulamasını indirmede yada yüklemede hata alıyorsanız .apk dosyasını cihazınızın dahili. Psiphon Pro 147 Apk Nov 07, 2019  · Psiphon facilitates access to websites and services which are censored, blocked, or otherwise unavailable, no matter where you are in the world. Whether you can’t

Facebook çatısı altında bulunan popüler uygulamalar Instagram ve WhatsApp da Apple’ın App Store politikaları.

çevrimiçi etkinlikler için ücret almasına olanak tanıyan yeni bir güncelleme duyurdu.

Profesyonel olarak nitelendirebileceğimiz kullanıcı kitlesi hâli hazırda APK indirip yeni WhatsApp’ı kullanmaya başlamış olsa da, APK dosyası ile telefonlarına nasıl kurulum yapacağ.

Lords Mobile Indir Pc Aurcus Online MMORPG Gerçek zamanlı olarak PvP savaşlarına katılacağız. İndir Era Of Legends Popüler MMORPG oyunu Era Of Legends, devasa bir dünyaya sahiptir. İlgi çekici görevlerin yer aldığı Era Of. Windows Strateji Oyunları İndir – Thronebreaker: The Witcher Tales Thronebreaker: The Witcher Tales, CD Projekt RED tarafından geliştirilen, The Witcher ve Gwent’i bir şekilde birleştiren

Ancak şirketin şu an için yeni beta kullanıcısı kabul etmediğini hatırlatalım. Bunun dışında, güvenilir APK sitelerinden WhatsApp Beta 2.20.197.6 sürümünü yükleyerek yeni.

Çoklu cihaz oturumu özelliğiyle birlikte, aynı anda dört farklı cihazdan aynı WhatsApp hesabına erişebilmek mümkün olacak. Bu sayede aynı WhatsApp hesabıyla eş zamanlı olarak dört farklı aygıtta.

Facebook geliştirme kodlarında keşfedilen yeni satırlar Facebook Messenger ve WhatsApp arasında çapraz sohbet desteğinin olgunlaşma aşamasında olduğunu gösteriyor. Facebook yerel bir klasörde mesaj ve.