Google Play Hizmetleri Indir

Otobüs firmalarının servis hizmetleri yasaklanacak.

Hayat Eve Sığar uygulaması Google’ın ve Android dünyasının uygulama mağazası olan Play Store’da yerini aldı.

Şirketin Google Mobil Hizmetleri alternatifleri AppGallery mağazası.

Huawei AppGallery (APK) Huawei AppGallery (APK İndir): Google Play Store alternatifi uygulama mağazası İndir.

Fun Run 2 Free Clean Master Apk Indir You Cam Perfect Indir Cam Newton is a great late-round fantasy football target. In standard one-quarterback fantasy football leagues, it is. Five Nights At Freddy’s Sister Location Game Free These are the 10 best burgers in Michigan – The Big Daddy debuted about two years ago as a special on Monday

Türkiye İş Bankası, yaklaşık 6,5 milyon kişi tarafından kullanılan Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması İşCep üzerinden, yeni yıla girerken hediyeler veriyor. Türkiye İş.

Daha önceden de olduğu gibi bu modelde de Google Play Hizmetleri yer almıyor. Bu sisteme muadil olarak geliştirilen Huawei Mobil Servisleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacak.

YouTube Red ve Google Play Music hizmetleri ise yeni hizmetlerin içerisine dahil oldu. Ayrıca Bkz. "Monster Notebook yeni bir çatı firma altına giriyor" YouTube Premium hizmetine abone olanlar.

27 Aralık 1994 tarihinde kurulmuştur. Halkın gazetesi sloganıyla yayına başlayan Takvim, şimdilerde Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde bulunan günlük Türkçe gazetedir. Çok sayıda spor.

Huawei P40 Pro Plus resmen duyuruldu – Ancak cihazda Google uygulamaları veya hizmetleri olmayacak. Bunun yerine AppGallery uygulama mağazası ve Huawei Mobil Servisleri (HMS) ile gelecek. Huawei P40 Pro Plus Avrupa’da 1.399 euro (1.533.

Google’ın açıklamasına göre Google Play Hizmetleri’nin güncellenmesi yeterli oluyor. Bu kapsamda telefon üreticilerinin benimsemeye başlamasıyla hızlı bir şekilde yayılması ve yüksek boyutlu dosyaları.