Google Chrome Eski Sürüm Indir

Google Chrome, windows işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınızda ücretsiz full sürüm olarak kullanabileceğiniz popüler tarayıcı programlarından birisidir. Google tarafından geliştirilen Chrome internet dünyasının en popüler tarayıcı ünvanına layık görülen en iyi tarayıcı kategorisinde ki yazılımlardan birisidir.

Chromium – 32 Bit & 64 Bit İndir – Eski Sürümleri.

Chrome’da bulunan gereksiz eklentileri ve Google’a veri gönderen araçları engelleyen bu tarayıcı dünya çapındaki geliştiriciler tarafından sürekli.

Bilgisayarınızda Chrome’u açın. Sağ üstte Diğer’i tıklayın. Yardım Google Chrome hakkında’yı tıklayın. Mevcut sürüm numarası, "Google Chrome" başlığı altındaki numara dizisidir. Siz bu sayfada iken Chrome güncelleme olup olmadığını kontrol eder. Kullanılabilir.

Windows 32 bit veya Windows 64 bit için, Eski Tarayıcı Desteği MSI yükleyicisinin en son sürümünü indirin. Eski Tarayıcı Desteği sürüm geçmişi için Eski Tarayıcı Desteği sürüm notlarına göz atın. Tercih edilen yazılım sunma aracını kullanarak aktarın. Yerel ana bilgisayar eklentisinin düzgün çalışması için Chrome uzantısı gereklidir.

İnternet üzerinde hızlı ve güvenli şekilde gezmek isteyen birçok kullanıcının ilk tercihi olan Google Chrome, ücretsiz ve popüler bir internet tarayıcısıdır.Arkasında dünyanın en büyük arama motoru Google’ın da desteğini alan tarayıcı sahip olduğu gelişmiş özellikler ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Google Chrome Eski Haline / Sürümüne GeçmeGoogle Chrome 2016 Ücretsiz Son Sürüm Tam Indir Aşağı özgür güncel sürümü ile 2016 yılında artık yeni Google Chrome tarayıcısını indirin. Google Chrome tarayıcısı güvenli ve yıldırım hızlı web tarama sağlar zarif ve verimli ücretsiz web tarayıcısı.

Terrarium Tv 1.8 6 Dec 28, 2017  · In this post of Green Hat Expert, we shall give you Terrarium TV for PC. Contents1 Terrarium TV for PC1.1 DOWNLOAD TERRARIUM TV FOR PC ON WINDOWS 8.1/10/8/7/XP/VISTA & MAC LAPTOP1.2 FEATURES OF TERRARIUM TV FOR LAPTOP/COMPUTER1.3 DOWNLOAD TERRARIUM TV FOR WINDOWS 10/8.1/8/7/XP & VISTA LAPTOP1.4 INSTALLATION OF TERRARIUM TV FOR PC
Kodi 16.1 Jarvis Download Apk Apr 26, 2017  · About Kodi. Kodi is a free and open source media player application developed by the XBMC Foundation, a non-profit technology consortium. Kodi is available for multiple operating-systems and hardware platforms, featuring a 10-foot user interface for use with televisions and remote controls. Kodi For Android 4.4.2 Apk That means anything Android 4.4.2

Nov 01, 2018  · google play eski sürümü nasıl güncellenir, google play store eski sürüm, google play eski sürüm yükleme, google chrome eski sürüm, google chrome eski sürüm indir, google play store.

Google Chrome Portable 79.0.3945.117 indir – Google Chrome Portable, mükemmel bir şekilde çalışan bir tarayıcı ararken aklınıza gelen ilk uygulamalar arasındadır. Düzenli olarak güncellenir, ancak masaüstündeki dosyanın her yeni sürümde yenilenmesi gerekir. Buna rağmen taray.

Chromium 81.0.4045.0 indir – Chromium, Google Chrome’ın da kaynak kodunu oluşturduğu açık kaynak bir web tarayıcısı projesi. Chromium, Google Chrome ile benzeşmektedir. Aralarındaki temel farklar; Google logosu, otomatik güncelleştirme mekanizması, kullanım i.