Whatsapp Eski Sürüm Indir Android

3 Verdiğimiz linkten Whatsapp sürümünü indirin, dosya apk şeklinde inecektir. APK nasıl yüklenir bilmiyorsanız buradaki yazımıza tıklayarak öğrenebilir ve Whatsapp eski sürüm apk kurabilirsiniz. 4 Son olarak Play Store’un uygulamayı otomatik güncellememesi için Play Store > Ayarlar kısmına gelip “Uygulamaları otomatik güncelleme” seçeneğini seçiniz.

WhatsApp bugüne kadar Android işletim sistemi için birçok versiyonu çıktı. Her çıkan yeni versiyon ile yeni güncellemeler ve özellikler eklenmektedir ve daha yeni sürümleri de çıkmaya devam etmektedir. Sitede sizlere WhatsApp için popüler eski sürüm indirmelerini sunduk.

Google Play Oyunlar Güncelleme Sports change Paralympian Un’s life in better way – "I was not excluded from what other children with no disabilities did." Un also said that after starting to play tennis, she noticed that she was good at it. "I said to myself, ‘I can achieve. Many of the commanders who fought in the grinding almost

Eski versiyonlarını yükle WhatsApp Messenger için Android. tr. Advertisement. Android. İletişim. Mesajlaşma. WhatsApp Messenger. Eski versiyonlar. WhatsApp Messenger. için Android. Whatsapp Inc. Arkadaşlarınla iletişim kurmanın en kolay ve ucuz yolu. Önceki versiyonlar.

WhatsApp Messenger.

Dec 13, 2019  · İndir WhatsApp Messenger 2.20.15. Arkadaşlarınla iletişim kurmanın en kolay ve ucuz yolu. WhatsApp Messenger, rehber listende yer alan herhangi bir kişi ya da arkadaşınla telefon üzerinden hızlı mesaj göndermenin en etkili yoludur. Şu anda, WhatsApp piyasadaki tüm telefon işletim sistemleriyle uyumludur:

WhatsApp Plus 2019 Apk Full Son Sürüm Modlu Türkçe Android Uygulaması İndir v8.25 Bir çok kişi tarafından kullanılmakta olan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan WhatsAppa daha fazla özellikleri ile sunulmuş bu modlu hali ile diğer kişilerden daha farklı özelliklere sahip olun ve uygulamada dilediğiniz şekilde özelleştirmeler yapabilirsiniz.

WhatsApp eski sürümleri indirmeFeb 27, 2017  · How to create a 3D Terrain with Google Maps and height maps in Photoshop – 3D Map Generator Terrain – Duration: 20:32. Orange Box Ceo 6,847,787 views